O mnie

„Nie ma nic bardziej fascynującego niż drugi człowiek.
Nie ma nic bardziej zaszczytnego niż towarzyszenie mu w procesie przemian wewnętrznych i zewnętrznych.”

Marta Popczyk

Jestem psychologiem, trenerką oraz certyfikowanym tutorem. Studia magisterskie z psychologii ukończyłam w 2003 roku na UAM w Poznaniu (specjalizacja: psychologia kliniczna).

Od siedemnastu lat pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Doświadczenie zdobywałam m.in.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, Ośrodku Terapii Uzależnień dla Młodzieży, przedszkolach, szkołach (każdy szczebel), ośrodkach aktywizacji zawodowej, ośrodkach zdrowia oraz instytucjach prywatnych.

Obecnie, w ramach własnej działalności, prowadzę spotkania indywidualne oraz szkolenia (wykłady, warsztaty, treningi umiejętności społecznych) dla różnych grup wiekowych. Od dwóch lat pracuję również w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Terapię psychologiczną prowadzę w nurcie integracyjnym (wykorzystywanie elementów z różnych szkół psychologicznych w duchu jak najbardziej zindywidualizowanego podejścia do Klienta).

Ukończyłam wiele szkoleń związanych z pracą z dziećmi i młodzieżą, m.in. „Zaburzenia psychosomatyczne”, „Młodzież na rozdrożu”, „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” oraz podwyższających moje kwalifikacje, m.in.: Akademia Trenera, Szkoła dla Tutorów.

Na bieżąco aktualizuję swoją wiedzę z zakresu psychologii a pracę poddaję regularnej superwizji. Współpracuję z różnymi specjalistami.

Jestem autorką m.in.: programu dla rodziców: „Mały i duży”, warsztatu dla dzieci i młodzieży: „Kurs na spełnione życie” oraz wielu scenariuszy zajęć psychoedukacyjnych realizowanych w placówkach publicznych i prywatnych.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą, której nie omijają trudności dnia codziennego. Wierzę w siłę pozytywnego myślenia oraz potęgę takich cech jak: życzliwość, wytrwałość i otwartość. Psychologia pozytywna jest moją pasją, a miłość postrzegana w ujęciu: „szukania dobra drugiego człowieka” jest moim wyzwaniem osobistym i zawodowym. Uwielbiam książki, spacery z psem i podróże.

Zapraszam wszystkich, którzy w atmosferze poufności pragną podzielić się swoimi troskami o siebie (bądź swoich bliskich) i pracować nad rozwiązaniami, które pozwolą w pełni cieszyć się codziennością.

marta

Zobacz co mam do zaoferowania