Dla młodzieży

PSYCHOLOG DLA MŁODZIEŻY

Przez wiele lat pracowałam z młodymi ludźmi doświadczając ich problemów na co dzień, będąc świadkiem m.in.: ich rozterek uczuciowych, egzystencjalnych, konfliktów w szkole i poza nią, zagubienia związanego z wyborem dalszej drogi i wielu innych problemów, które wydają się często nie do rozwiązania… Chcę Cię zapewnić, że nie ma dróg bez wyjścia.

Zapraszam serdecznie każdego nastolatka, który:

  • boryka się z niskim poczuciem własnej wartości
  • doświadcza trudnych emocji, które utrudniają codzienne życie (lęk, smutek, poczucie winny, zazdrość, złość, agresja)
  • przeżywa konflikty w środowisku szkolnym bądź rodzinnym
  • czuje się odtrącony przez rówieśników
  • doświadcza rozwodu rodziców
  • przeżywa żałobę po stracie bliskiej osoby
  • ma trudności w zaadaptowaniu się do nowego miejsca ( dom, szkoła)
  • doświadcza myśli natrętnych
  • doświadcza innych trudności niewymienionych powyżej a chciałby się nimi podzielić w atmosferze poufności

Jeśli masz pytania, zadzwoń: 668 443 079 lub wyślij wiadomość z prośbą o kontakt. Krótka konsultacja telefoniczna jest bezpłatna i niezobowiązująca.

psycholog-dla-mlodziezy-gdansk-min
psycholog-dla-mlodziezy-gdynia

Drodzy Rodzice!

Nawet nie wiemy kiedy a stoimy przed wyzwaniem związanym ze wsparciem naszych pociech w podejmowaniu jednej z najważniejszych decyzji życiowych – wybór dalszej ścieżki edukacyjnej bądź zawodowej. Z doświadczenia wiem, że prawie zawsze jesteśmy autorytetami dla naszych dzieci i nawet gdy nam się wydaje, że nasza opinia niewiele dla Nich znaczy – jest inaczej. Co jednak, kiedy rzeczywiście nie wiemy jak pomóc dziecku? Co doradzić kiedy widzimy jego zróżnicowane talenty? Jak wesprzeć kiedy nie chcemy nic podpowiadać, żeby nie brać na siebie ciężaru takiej decyzji?…Jak pomóc kiedy nasz syn/ córka jest wciąż zagubiony/-a a czas podejmowania decyzji zbliża się nieubłaganie?…

Przez ostatnie lata prowadziłam spotkania indywidualne i grupowe z uczniami, które miały na celu towarzyszenie im w procesie podejmowania decyzji edukacyjno – zawodowych. Program: „CO DALEJ?…” jest owocem tych doświadczeń i odpowiedzią na wielkie potrzeby młodzieży, by towarzyszyć im w tym procesie.

Zapraszam serdecznie do kontaktu. Szczegółowych informacji na temat cyklu zajęć udzielam telefonicznie i drogą mailową.

Wróć do oferty głównej

Zobacz co jeszcze mam w swojej ofercie